Palety przemysłowe

Palety przemysłowe to świetny substytut dla europalet w przenoszeniu ciężkich towarów. Cechują się sporą nośnością, dlatego też są niesłychanie popularne podczas transportu artykułów na obszarze zarówno Polski, jak i Europy.

Parametry:

Wymiary: 1200 × 800 mm.
Obciążenie: 400 kg lub 800 kg – możliwość wyboru.

Dodatkowe informacje:

Stanowią bardzo dobre podłoże dla wyrobów przeznaczonych zarówno do transportu wewnętrznego (magazyny), jak i zewnętrznego (między firmą, a adresatem ładunków). Ten dualizm zawdzięczają swojej praktycznej konstrukcji i nieprzeciętnej wytrzymałości.

Palety przemysłowe charakteryzują się niższą ceną niż palety EUR i EUR EPAL. Z tego względu są chętnie wybierane przez firmy chcące zredukować koszty transportu swoich towarów.

W naszej ofercie dostępne są palety przemysłowe nieuszkodzone, suche i czyste. Prowadzimy zarówno skup, jak i sprzedaż palet przemysłowych. Obszar naszego działania to województwo mazowieckie – przede wszystkim Warszawa i Pruszków. Posiadamy naprawdę tanie palety przemysłowe – konkurencyjne ceny to jedna z naszych specjalności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!